Drodzy Rodzice!
Miło nam poinformować Państwa, iż nasze przedszkole przystąpiło do akcji ,,Pomaganie przez ubranie”. Charakter zbiórki jest ciągły i akcja będzie trwała do 30.06.2018r. Nasze przedszkole weźmie jednocześnie udział w konkursie, w którym do wygrania są nagrody multimedialne o łącznej wartości 15 000 zł. Jednak warunkiem koniecznym do udziału w konkursie jest aktywne uczestnictwo w akcji (odbiór odzieży minimum raz w miesiącu). Na zewnątrz przedszkola (na parkingu) zostanie postawiony pojemnik, do którego zbierać będziemy:

- odzież damską i męską (bluzki, spodnie, spodenki, spódnice, sukienki, koszule, swetry, bluzy, biustonosze, nową bieliznę, nowe skarpetki, płaszcze, kurtki, kompletne garnitury, czapki, szaliki, apaszki)
- odzież dziecięcą i niemowlęcą - odzież sportową
- torby, torebki, paski, biżuterię
- tekstylia domowe (pościel, kolorowe ręczniki, firany, zasłony, obrusy, szlafroki)
- obuwie damskie, męskie i dziecięce

Każdy kilogram towaru to 2 zł przekazywane na rzecz fundacji.

Organizatorem akcji jest firma 3R Recycling Solutions S.K.A
a Beneficjentem

Serdecznie zachęcamy do udziału w Akcji, gdyż….
cel jest wielki i wierzymy, że wspólnie uda nam się osiągnąć wiele!!!

Cel główny Akcji i Konkursu