Klub Aktywnego Rodzica
Klub Podróżnika

Klub Aktywnego Rodzica

Teatralny Klub Optymistycznego Rodzica, przygotował spektakl pt: "Jaś i Małgosia". Dzieci obejrzały swoich rodziców w roli aktorów w dniu Św. Mikołaja.

Klub Podróżnika

Cykl zajęć będzie obejmował tematykę związaną z poznawaniem wybranych krajów Europy, mający na celu zapoznanie dzieci z historią, tradycją, obyczajami i kulturą wybranych państw.
Dzięki temu dzieci poznając i utrwalając podstawową wiedzę o krajach, będą uczyły się także elementarnych zasad życia w społeczeństwie.

Cel ogólny ,,KLUBU PODRÓŻNIKA”:
• dostarczenie dziecku elementarnej wiedzy o wybranych krajach Europy, zaciekawienie problematyką europejską, przybliżenie dzieciom w sposób prosty a zarazem zwracający uwagę na niektóre charakterystyczne cechy każdego kraju: życie ludzi – ich zwyczaje, kulturę, wygląd, okazję poznania kilku słów w danym języku, charakterystyczną kuchnię danego kraju (wspólne przygotowywanie potraw) taniec, zabawy oraz najważniejsze zabytki.

Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu w godzinach popołudniowych.

Nauczyciele prowadzący ,,Klub Podróżnika: Jolanta Pierożak –Dulińska
Wiesława Walciszewska