Klub Podróżnika -Podróż do Szwajcarii - Fabryka czekolady COCO DE MER

Nie ważny jest cel, czyli przyjemne nasycenie, ważna jest kulinarna podróż w poszukiwaniu smaków, która sprawi prawdziwą przyjemność. W piątkowe popołudnie 9 marca wyruszyliśmy z naszym Klubem w podróż do FABRYKI CZEKOLADY COCO DE MER. Dzieci poznały etapy powstawania czekolady i same przyrządziły na warsztatach zorganizowanych od podstaw swoją tabliczkę czekolady, również miały możliwość malować pisakiem z czekolady na kartce. Warsztaty sprawiły ogromną radość dla dzieci, – bo kto nie lubi czekolady. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzymał dyplom, czapkę kucharską ze swoim imieniem, fartuszek oraz oczywiście swoją tabliczkę czekolady. Po wyczerpujących warsztatach dzieci miały możliwość bawienia się, w niesamowitej sali zabaw w ,,Małpim Gaju”. Ślicznie dziękujemy naszej Pani Dyrektor, za uczestniczenie z nami w podróży do Fabryki Czekolady - dzięki temu była to znów dla nas wyjątkowa, niesamowita i pełna wrażeń podróż i na pewno tam jeszcze wrócimy. A przecież wszyscy wiemy, że Szwajcaria to kraj czekolady i to najlepszej na świecie.