Teatrzyk "Czerwony Kapturek" w gr I

W zimowy wtorkowy poranek do grupy I zawitał ,,Czerwony Kapturek”. Pani Renata Szwagiel mama naszej Niny przygotowała razem ze swoimi dziećmi bajkę dla dzieci pt. ,,Czerwony Kapturek”. W kąciku teatralnym za pomocą pacynek, dzieci miały możliwość oglądnięcia bajki. Wrażeń było co niemiara. Bajka wszystkim się bardzo podobała, a dzieci po skończonym przedstawieniu, aktywnie podejmowały próby bajki w ,,Kącku teatralnym” za pomocą pacynek. Było strasznie i śmiesznie, groźnie i radośnie - było bajecznie.
Dzieci już wiedzą, że morał z tej bajki jest taki, żeby nie ufać nieznajomym. Bardzo dziękujemy mamie Niny za tak piękne przedstawienie, oraz za podarowanie naszym dzieciom pacynek, które są niezbędne do zabaw spontanicznych w naszym przedszkolnym ,,Teatrzyku teatralnym”.