Wycieczka przedszkolna do Zagrody Edukacyjnej „Ranczo” w Pstrągowej

Mimo niewielkiego deszczu wyruszyliśmy na wycieczkę. Humory nam dopisywały, bo czekało na nas mnóstwo atrakcji. Przywitały nas piękne widoki i lekki deszczyk. Przekąsiliśmy co nieco i ruszyliśmy do Mini Zoo. Najpierw wędrowaliśmy przez las potem polanę, a na niej czekały już na nas oswojone zwierzęta: lamy, daniele, kucyki, kozy, owce. Karmiliśmy je chlebem a one w ogóle się nas nie bały! Ani my ich! Potem ruszyliśmy do namiotu Tipi, gdzie poznaliśmy historię Indian, jedliśmy pieczone w ognisku ziemniaki. Były wyśmienite! Po posileniu się poszliśmy na ambonę widokowa skąd podziwialiśmy piękne krajobrazy. Następnie droga przez las wróciliśmy do miejsca skąd wyruszaliśmy, gdzie czekała na nas gorąca herbatka i pyszne kanapki. Potem była dyskoteka i przejażdżka wozem turystycznym po okolicy. Chwila odpoczynku i powrót do przedszkola. Wycieczka była wspaniała!

Galeria zdjęć gr II