Piknik rodzinny

Piknik Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole. W dniu 7.06.2018r. w czwartkowe popołudnie odbył się w naszym przedszkolu PIKNIK RODZNNY pod hasłem: ,,WITAMY W KRAINIE OPTYMISTÓW”. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom Pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała, było piękne słońce i atmosfera była wspaniała. Fantastyczną zabawę zapewnił nam zespół YAMACHA, który bawił nas swoją muzyką, konkursami. Atrakcji było, co nie miara: Malowanie twarzy; Popcorn, Wata cukrowa, Lody, Napoje, Dmuchana zjeżdżalnia; Spotkanie z Minionkiem; Pokaz Capoeira; Pokaz Iluzjonistyczny oraz konkurs ,,Mam Talent”; Loteria fantowa, Pyszności - Pierogi, kiełbaska oraz karkówka z rusztu. Jeszcze raz składamy serdecznie podziękowania rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość oraz zrozumienie. To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miły i niezapomniany dzień w życiu naszego przedszkola jakim jest ,,Piknik Rodzinny”. Pragniemy również podziękować firmom, na których wsparcie mogliśmy liczyć, a są to: FIRMIE CENTER HOUSE AGNENCJI NIERUCHOMOŚCI; Coca – Cola HBC POLSKA; CAFE SŁODZIAK; KORAL - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI LODÓW ,,BRACI KORAL”; ZAKŁAD MIĘSNY SMAK – GÓRNO. Dziękujemy i do zobaczenia!!!