Zabawa karnawałowa

W dniu 17.01.2018 r. odbył się u naszym w Przedszkolu ,,Bajkowy bal karnawałowy”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, Elzy, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, klauna…. nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali, która wprowadziła w radosny nastrój oraz zachęcała wszystkich do wesołej zabawy. Nastąpiło oficjalne otwarcie balu przez ,,Kapitana statku” naszą panią Dyrektor. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez panie: Jolantę Pierożak-Dulińską oraz Elżbietę Mazur. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Odbywały się zabawy muzyczno- ruchowe przy bańkach mydlanych, tańce integracyjne, zabawy z balonami, konkursy z nagrodami oraz na zakończenie odbyło się oficjalne wybranie ,,Króla i Królowej Balu” z każdej grupy. Muzyka porywała wszystkich do tańca w rytm samby, lambady, kaczuszek dzięki panu Łukaszowi Uchmanowi. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych ,,Bajkowych strojów”.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.