Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

We wtorek 7 listopada najmłodsze dzieci z Przedszkola dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką maluszki przeżyły w swoim życiu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas pobytu w przedszkolu – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Małym artystom bacznie przyglądali się rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy. Ten dzień zapewne na długo zapadnie w ich pamięci. Po części artystycznej maluszki złożyły uroczyste przyrzeczenie. Pasowania dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Pilińska. Za dotknięciem czarodziejskiego czerwonego ołówka, każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Radości i atrakcjom nie było końca. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz bajeczkę, następnie wszyscy udali się na obfity poczęstunek.Maluszkom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!