Klub Podróżnika

W dniu 19.10.2017r. zainaugurowaliśmy w naszym przedszkolu działalność ,,KLUBU PODRÓŻNIKA”. Tematem I warsztatów była ,,Podróż po Polsce”. Intencją tych zajęć było, aby dzieci poznały, co to jest Polska-ojczyzna, jakie miasto jest stolicą Polski i wiele innych pojęć związanych z narodem i patriotyzmem. Ciekawie prowadzone zajęcia poprzez piosenkę, taniec i legendę, wzbudziły u dzieci duże zainteresowanie i wyzwoliły dużą aktywność w zajęciach praktycznych. W naszym klubie odbyliśmy również ciekawą podróż kulinarną. Proziaki w przygotowaniu, których, brali udział mali członkowie naszego klubu, to przysmak regionu Podkarpacia – naszej małej ojczyzny. Podróże to poznawanie, przekraczanie granic, łamanie barier językowych, kulturowych a przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. Taką pasję wyzwalajmy w naszych małych podróżnikach, a przyjaźń między narodami, nie będzie tylko pustym sloganem. Już wkrótce następna podróż!!!