Bezpieczny przedszkolak- spotkanie z policjantami

W piątek 29 września 2017r. na zaproszenie dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola policjanci z Komisariatu Policji w Rzeszowie. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się w salach, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę, policyjny lizak oraz małe kajdanki. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci! W podziękowaniu za ciekawe spotkanie dzieci wręczyły panom policjantom podziękowanie w formie róż.