"Lotnicze spotkanie ze Świętym Mikołajem"

Aeroklub Rzeszowski organizuje piknik dla wszystkich dzieci i ich Rodziców "Lotnicze spotkanie ze Świętym Mikołajem", który odbędzie się 3 grudnia 2016 r. (sobota) o godz. 12.00 na płycie postojowej przed hangarem Aeroklubu Rzeszowskiego w Jasionce.
Celem imprezy jest uświetnienie Dnia Świętego Mikołaja poprzez organizację wręczania prezentów dla dzieci przez „Mikołajów” po lądowaniu na spadochronach lub lądujących samolotem.
Prezenty dla dzieci Rodzice muszą dostarczyć do sekretariatu Aeroklubu Rzeszowskiego od 28.11 do 02.12 w godz. 9.00-14.00 lub w dniu imprezy w godz. 8.00-11.30. Każdy prezent będzie oznaczony imieniem i nazwiskiem dziecka a osoba oddająca prezent otrzyma pokwitowanie odbioru.