Piknik

Coroczną tradycją naszego przedszkola jest Piknik Rodzinny organizowany na terenie ogrodu przedszkolnego. Celem imprezy jest zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Fantastyczną zabawę zapewnił zespół muzyczny Yamaha, który bawił nas muzyką taneczną. Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji, m.in. jazdę na konikach, malowanie twarzy, loterię fantową, dmuchaną zjeżdżalnię, kącik „Małego Artysty”. Wszyscy mieli okazję zobaczyć przedstawienie teatralne w wykonaniu rodziców naszych przedszkolaków. Ponadto wszyscy mogli skosztować smakołyków przygotowanych przez Klub Smakosza i przedszkolną kuchnię. Szkoda tylko, że kolejny taki piknik dopiero za rok.
Dziękujemy Rodzicom i sponsorom za wkład i zaangażowanie w przygotowaniu Pikniku!