Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny wpisał się na stałe w harmonogram uroczystości naszego przedszkola. Tradycyjnie od kilku lat spotykamy się całymi rodzinami w ogrodzie przedszkolnym
Podczas pikniku realizowany był projekt „Aktywność fizyczna i umysłowa drogą do zdrowego stylu życia”. Dzieci miały do pokonania 5 stacji: gimnastykę akrobatyczną, kulturystykę, crossfit, piłkę nożną, lekkotletykę. Za pokonanie wszystkich stacji każdy przedszkolak otrzymał medal. Jak na piknik przystało była także możliwość, aby posilić się smakołykami: pierogami, kiełbaską z grilla, pysznymi koktajlami owocowymi serwowanymi przez Klub Smakosza. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.
Wszystkim osobom prywatnym i instytucjom zaangażowanym i pomocnym przy zorganizowaniu pikniku składamy serdeczne podziękowania.