Projekt „Pierwsze kroki w nauce golfa…”

Starszaki z grupy V wzięły udział w projekcie pn. „Pierwsze kroki w nauce golfa drogą do aktywnego spędzania czasu wolnego, jako alternatywa dla negatywnych zjawisk społecznych wśród dzieci” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Przedszkola Przyszłości”.
Na samym początku dzieci wzięły udział w szkoleniu wstępnym gry w golfa. Poznały zasady gry w golfa, utrwaliły zasady fair play w grze oraz zrozumiały zasady współzawodnictwa i bezpieczeństwa podczas gry. Na samym końcu odbyły się zawody naszych przedszkolaków na najlepszego golfistę i włonienie reprezentanta naszego przedszkola, który weźmie udział w I Turnieju Golfowym Przedszkolaków o Puchar Prezydenta m. Rzeszowa – tym reprezentantem została Nicola Walciszewska.