Dyniowa grządka

Po aktywnym włączeniu się rodziców w akcję wysiania nasion dyni na spotkaniu integracyjnym w grupie III, pt. „Jak przedszkolaki wiosenną uprawę rozpoczynają”, przystąpiliśmy do realizacji kolejnego punktu wspólnego działania. W dniu 16 kwietnia 2015r., odbyło się zagospodarowanie grządki w naszym przedszkolnym ogrodzie. Było to trudne zadanie, które wymagało wiele pracy i wysiłku. Bardzo dziękujemy 3 tatusiom: Mateuszka, Kubusia i Adrianka, którzy przy współpracy pana Zbyszka (pracownika przedszkola), z wielkim zaangażowaniem wykonali to zadanie. Chłopcy z podziwem dopingowali swoich rodziców jak również sami aktywnie uczestniczyli w pracach na naszej grządce. Na zakończenie każdy otrzymał zielony medal i pamiątkowe nagrody.