Rozstrzygnięcie konkursu "Do czego można wykorzystać odpady? - ozdoby choinkowe"

W dniu 11.12.2014r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-ekologiczny dla Dzieci i Rodziców pod hasłem ,,Do czego można wykorzystać odpady? - ozdoby choinkowe". Do komisji rozstrzygnięcia konkursu w dniu 8.12.2014r. zaproszono 3 rodziców, 3 nauczycieli i Panią Dyrektor. Jury po zapoznaniu się z regulaminem konkursu i w myśl jego zasad, obejrzało i oceniło prace, które wpłynęły na konkurs. Konkurs cieszył się bardzo dużym uznaniem wśród dzieci i rodziców. Łącznie wpłynęło aż 59 prac.
Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:
1 miejsce- Magda Trzebińska i Milena Trzebińska
2 miejsce - Natalia Bober
3 miejsce- Damian Muszyński

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom i prezent upominkowy. Jury konkursowe oceniając prace wzięło pod uwagę przede wszystkim staranność wykonania, pomysłowość oraz wrażenie artystyczne. Temat konkursu wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród dzieci i rodziców- tradycja związana ze Świętami Bożego Narodzenia. Wszystkie ozdoby choinkowe są wyeksponowane na choince w holu przedszkola, która została ubrana przez dzieci i rodziców biorących udział w konkursie.