Warsztaty „Pobawmy się razem”

W grupie II odbyły się warsztaty popołudniowe przeprowadzone dla Rodziców i Dzieci pt. ,,POBAWMY SIĘ RAZEM”. Przeprowadzone warsztaty miały na celu: zapoznanie z nowymi technikami plastycznymi, rozwijanie sprawności małej motoryki, rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej, oraz czerpanie radości z efektów wspólnej pracy i zabawy z rodzicem. Na początku zajęć wszystkie dzieci poprosiły swoich rodziców do wspólnej zabawy muzyczno-ruchowej pt. ,,Daj mi rączkę, dam ci ja”. Następnym krokiem były dwa zajęcia plastyczne ,,Zabawy kuleczkami z farbą”; ,,Rysowanie obrazu za pomocą świecy oraz farb”. Na zakończenie warsztatów dzieci otrzymały w prezencie czarodziejskie szklane kuleczki, które będą im służyć do wspólnych zabaw z rodzicem w domu.