Sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam... A kto? Babcia i Dziadziu!

Tradycyjnie każdego roku dzieci pragną w sposób bardzo uroczysty podziękować swoim kochanym babciom i dziadziom za ich ciepło i okazywaną miłość.
Oprócz montażu słowno-muzycznego, goście obejrzeli pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Po części artystycznej, która na twarzach babć i dziadków niejednokrotnie wywoływała uśmiech i łzy wzruszenia, dzieci złożyły gościom serdeczne życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Następnie babcie i dziadkowie bawili się ze swoimi wnukami przy muzycznych inspiracjach karaoke. Śmiechu, wspólnych tańców i radości nie było końca.
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za udział w uroczystości, a rodzicom za pomoc w jej przygotowaniu. Już za rok zapraszamy na kolejne święto, a teraz życzymy dużo, dużo zdrowia!